Про користь медової води | Сooking - Готувати легко!

Про користь медової води

By : | 0 Comments | On : березня 1, 2013 | Category : Блог

original-1356029130

А ви п’єте медову воду? Якщо хтось не п’є її, треба починати. Винятком є ​​непереносимість меду організмом. Але більший відсоток людей його переносять, так що поставтеся до цієї водички серйозно і очищайте, лікуєте організм. Вода – це перший джерело живлення. Нам необхідно в день випивати 2,5 літра сирої структурованої води. Основний обсяг треба вживати з 5 год ранку до 19 год вечора, після чого можна пити не більше 0,3 л. Дуже корисно пити залпом по склянці медової води (вранці, в обід і вечері) за 30 хвилин до їжі. Вранці така вода буде тонізувати організм, а ввечері – розслабляти.

Медова вода (одна чайна ложка на склянку води) ідентична по складу плазмі крові і робить чудеса в нашому організмі. Від випитої на ніч склянки медової води ніколи не буває набряків, так як після обробки її медом утворюється структурована вода, а вона, в свою чергу, розвантажує нирки. Зверніть увагу, що використовувати слід тільки сиру медову воду.

Ефективність медової води, випитої залпом, полягає в нормалізації процесів травлення, в ліквідації стресу, у відновленні енергетичного поля, центр якого знаходиться в області дванадцятипалої кишки. Від чистоти останньої залежить наша імунна система. Будь-які паразити, які мешкають в шлунково-кишковому тракті (глисти, лямблії, найпростіші і т.д.), під дією меду перестають розмножуватися. Всі перераховані паразити не люблять 30% розчин меду. Вони припиняють своє існування вже від 1 чайної ложки меду, розчиненої в склянці сирої води. Медова вода нікого не вбиває, вона приводить в норму стан конкретного органу, системи або групи клітин, і тим самим ті процеси, які не повинні відбуватися, зникають, і ті паразити, яких там не повинно бути, йдуть.

Медова вода нормалізує роботу кишечника. Це очищення кишечника від шлаків, розчинення калових каменів, відновлення мікрофлори. При її вживанні проходять дитячі енурези, так як мед гігроскопічний, любить витягати воду, природно розвантажуючи при цьому нирки, тому сечовий міхур вночі відпочиває.

Надіслати коментар